Lionsclub Gooiland is opgericht in 2004 als gemengde club en vanaf 2008 verdergegaan als vrouwenclub. Vandaag de dag telt de club 16 leden en we groeien nog.
Wij zijn een van de 49.000 Lionsclubs wereldwijd. Lions Club International telt 1,4 miljoen Lions en Leo's (18 tot 30 jaar) in 200 landen, die zich vrijwillig inzetten om anderen te helpen. Gedreven door ons motto We Serve ontwikkelen wij lokale projecten om kwetsbare groepen te ondersteunen en positieve verandering te brengen, ook hier in het Gooi.
De diversiteit van onze leden – in beroep, leeftijd en interesses – maakt dat we een 'bont gezelschap' zijn. Die diversiteit verrijkt onze club en versterkt onze onderlinge band. We streven naar een goede balans tussen “goed doen” enerzijds (het doel van een serviceclub) en gezelligheid anderzijds.
We komen twee keer per maand bij elkaar, op de tweede en vierde woensdagavond van de maand.
Tweede woensdag: Werkvergadering
Dit is de club-vergadering in Naarden-Vesting waarin we nieuwe projecten en activiteiten bedenken en plannen. Ook andere clubzaken komen aan bod. De voorzitter en de notulist wisselen elke keer.
Vierde woensdag: Samen iets leuks doen
Deze avond is een activiteitenavond georganiseerd door een van de leden. Dit kan bijvoorbeeld een externe spreker zijn, maar ook een presentatie van een dierbaar onderwerp door een van de leden.
Het bestuur bestaat uit de president, secretaris en penningmeester. Het zet de lijn uit en coördineert de verschillende commissies. Iedereen komt een keer aan de beurt om een bestuursfunctie te vervullen.